KOSMETYKI NATURALNE

Delikatnie złuszczające peelingi do ciała oraz owocowe balsamy oferują niezwykle przyjemną pielęgnację Twojej skóry. Wszystkie kosmetyki składają się wyłącznie z naturalnych składników oferując najwyższą jakość produktów.

Kosmetyki do twarzy

Kosmetyki do twarzy

Naturalne i organiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy zawierające najwyższej jakości naturalne składniki aktywne, dzięki czemu nadają się idealnie do pielęgnacji cery w każdym wieku. Produkty F.A.B to połączenie naturalnych składników z unikalną recepturą, która również może zostać opracowana do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Więcej!

Kosmetyki do ciała

Podobnie jak cera, skóra naszego ciała również potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Nasze ciało nie potrafi samo zadbać o swoje nawilżenie, z uwagi na mniejszą ilość gruczołów łojowych w porównaniu do skóry twarzy. F.A.B Comsetics to kompleksowa ochrona Twojego ciała, posiadająca bogatą ilość składników naturalnych.

Więcej!

Naturalne susze kwiatowe

Naturalne susze kwiatowe

Susze kwiatowe to bardzo cenny elementy nie tylko zabiegów SPA, ale również wielu mydeł i kul kąpielowych. Wszystkie susze w naszej ofercie pochodzą z kontrolowanych upraw, które nie są poddawane obróbce, dzięki czemu otrzymują Państwo w 100% naturalny susz kwiatowy.

Więcej!